Program Resellera


Zapraszamy do przystąpienia do naszego programu Resellerskiego.

Dołączając do programu zyskujesz możliwość zakupu kodów zakupowych do kont Premium ze zniżką aż do 50% - kupony, które zakupisz przez nas panel możesz możesz odsprzedać z zyskiem, który zachowasz tylko dla siebie. Sam wówczas decydujesz jak i za jaką cenę sprzedaż dany kod aktywacyjny.

Przystąpienie do programu wymaga posiadania przez Ciebie sklepu internetowego bądź konta na jednym z serwisów aukcyjnych.

Oferujemy aż do 35.00% zniżki na zakupione przez Ciebie kody. Osoba, która zakupi kod będzie mogła aktywować za jego pomocą swoje konto Premium.

Ilość zakupionych kodów: Wysokość zniżki:
1 - 99 voucher codes25.00%
100 - 299 voucher codes30.00%
300 - 1000 voucher codes35.00%

Minimalna kwota za jaką możesz zasilić konto w programie sprzedażowym zł100.00 . Za środki w programie sprzedażowym możesz generować kody do dalszej odsprzedaży.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz przystąpić do programu partnerskiego to zapraszamy do kontaktu z nami przesyłając poniższe dane:

  • nazwa użytkownika w naszym systemie.
  • Adres Twojej strony/profilu na serwisie aukcyjnym
  • Informacji w jaki sposób będziesz prowadzić sprzedaż.
  • Jakie są Twoje oczekiwania co do miesięcznej sprzedaży

Aplikacje do programu partnerskiego są rozpatrywane przez nas do około 2 dni roboczych - po tym czasie dostaniesz od nas informację o tym, czy przyjęliśmy Cię do grona sprzedawców.

Jeśli masz jakiekolwiek inne pytanie skontaktuj się z nami.