FAQ


 • P: Czy to za darmo?

  Tak, korzystanie z naszej usługi jest darmowe. Po założeniu darmowego konta otrzymujesz do 1TB powierzchni na swoje pliki. Powierzchnię tą możesz rozbudować poprzez zakup konta premium, które daje Ci zupełnie nielimitowaną powierzchnie na Twoje pliki. Możemy zaoferować tak dużą powierzchnię w przeciwieństwie do chmur typu Google, DropBox czy innych, gdyż nasza Usługa to hosting plików w którym nieaktywne pliki kasowane są po 30 dniach nieaktywności dla kont darmowych, oraz 90 dniach nieaktywności dla kont premium.

 • P: Czy moje pliki zostaną usunięte?

  Pliki na darmowych kontach są przechowywane przez 30 dni. Natomiast pliki na kontach premium przechowywane są przez 90 dni. Pamiętaj, że czas przechowywania liczy się od momentu ostatniego pobrania pliku.

 • P: Ile plików można przesyłać?

  Nie limitujemy ilości przesłanych plików. W pakiecie darmowych ogranicza Cię jedynie ilość dostępnej powierzchni. Limitujemy dodatkowo maksymalny rozmiar przesłanego pliku: dla konta darmowego jest to 10GB a dla konta Premium jest to 20GB na pojedynczy plik. Każdy z przesłanych plików musi być zgodny z naszym regulaminem.

 • P: Jakie typy plików wolno mi przesłać?

  Możesz przesłać plik o dowolnym rozszerzeniu. Pamiętaj, że nie może on zawierać złośliwego oprogramowania jak i nie może to być plik do którego nie posiadasz praw autorskich.

 • P: Czy istnieją jakieś ograniczenia co do wielkości moich przesłanych plików?

  Każdy plik który chcesz przesłać nie może być większy niż 10 GB dla konta darmowego oraz nie większy niż 20 GB dla kont premium. Jeżeli rozmiar wysyłanego pliku będzie większy zostanie on odrzucony.

 • Czy mogę przesłać muzykę lub filmy?

  O: Tak. Możesz wysyłać na nasze serwery pliki muzyczne oraz video. Pamiętaj, że pliki które wysyłasz muszą należeć do Ciebie i nie mogą naruszać praw autorskich.

 • P: Istnieją pewne pliki na naszych serwerach, które mogły być przedmiotem ochrony praw autorskich, w jaki sposób można informować o nich?

  Prosimy o zgłaszanie takich incydentów poprzez stronę Zgłoś nadużycie.

Image